Pic 1

Nasze ogłoszenia

XII 2009 rok

Kobieta samotna
Zapraszamy na cykl spotkań dla kobiet!

Witajcie w Klubie Rodziców

Zapraszamy do naszego Klubu kobiety aktywne, które pasjonują się podróżami czy lubią chodzić do kina, teatru, na "babskie" wyjścia itp., samotne mamy, panie, które czują się samotne z różnych powodów, albo szukają towarzystwa do wspólnych wyjść, spotkań.

KLUB POMOCNYCH KOBIET
Zapraszamy panie, które chętnie slużą pomocą:

• - podzielą się wiedzą, umiejętnościami (lekarki,nauczycielki, kobiety prowadzące warsztaty dla dzieci czy kobiet).
  • - dysponują ubrankami, artykułami dziecięcymi i mogą je przekazac bezpłatnie potrzebującym
  • - dysponują czasem i chętnie zaopiekują się dzieckiem rodzica (Bank czasu).

Czekamy na Wasze pomysły dotyczace klubu. Nasze spotkania są całkowicie bezpłatne. Aktualne informacje nt spotkań będą na bieżąco zamieszczane na naszej stronie internetowej bądź w przypadku spotkań indywidualnych - będziemy kontaktować się telefonicznie bądź mailowo.